МОН: Випускники університетів Криму отримають українські дипломи

МОН: Випускники університетів Криму отримають українські дипломи

22.03.14 11:03 0 303
Випускники кримських шкіл і університетів отримають українські атестати і дипломи.

Про це повідомив міністр освіти і науки України Сергій Квіт, – передає прес-служба міністерства.

«Ми перебуваємо в постійному контакті з кримчанами, викладачами, ректорами, студентами, батьками випускників шкіл. Можу сказати, що на немає обвальної ситуації, що вся система освіти Криму «вийшла» з України і перейшла до Російської Федерації. Люди схвильовані. Вони не знають, що буде завтра. На Українська держава трактує освітян як своїх громадян і ми контролюємо цю систему освіти. Вони одержують стипендії та заробітні плати», – повідомив міністр

Сергій Квіт наголосив, що вже спрощені правила переведення студентів з кримських вищих навчальних закладів до вищих навчальних закладів інших областей України.

«Також можу з упевненістю сказати, що випускникам кримських шкіл і університетів будуть видаватися українські атестати і дипломи. Ми маємо навіть з Криму спеціальні запити про це», – підкреслив міністр.

За його словами, у вівторок у Києві відбудеться засідання президії Ради ректорів ВНЗ, на якому будуть присутні голови рад ректорів усіх регіонів України, у тому числі Криму: «Це буде розширена президія, адже буде велика кількість ректорів з Криму. І ми будемо цю ситуацію обговорювати».

Також Сергій Квіт звернув увагу на те, що «на Міністерство освіти і науки України нічого в Криму не скасовує, не переносить. Зараз формуємо пакет рішень, як все буде функціонувати далі, і яким чином ми можемо забезпечити інтереси викладачів, випускників шкіл, студентів».

Він підкреслив, що ситуація в Криму дуже напружена, мають місце залякування.

«За моїми враженнями після спілкування з кримчанами – найбільша категорія освітян, включно зі студентами, нікуди не хочуть їхати з Криму, і хочуть далі навчатися в українських навчальних закладах. Тобто тих, які підпорядковуються Міністерству освіти і науки України», – зазначив міністр.

Про це повідомив ZIK
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Львівщина: для дітей з ...
Наступна новина: У Криму відзначають річницю ...

КОМЕНТАРІ