Люди бояться бути щасливими, – дослідження

Люди бояться бути щасливими, – дослідження

22.03.14 09:08 0 281
20 березня світ відзначає День щастя. Однак мільйони людей уникають відчуття радості та щастя з принципу. Вони думають, що після цього обов’язково трапиться щось жахливе. Причому, це властиво людям, які живуть як на Заході, так і на Сході.

Про це розповідає The Telegraph.

Філософи визначають щастя як стан людини, «який відповідає найбільшому внутрішньому задоволенню умовами свого буття, повноті і свідомості життя, здійсненню свого людського призначення».

Водночас, як зазначають психологи Мосен Джошанл і Ден Вейджерс, у багатьох культурах яскраві прояви радості не вважаються чимсь позитивним. Іноді людина навіть думає, що щастя робить її поганою, а інші вважатимуть її егоїстичною, занудою або просто поверховою. На Близькому Сході люди бояться порчі та демонів, які можуть вкрасти щастя, і у результаті це матиме серйозні наслідки. Тому краще не проявляти радість.

Орієнтація культури на незначність особистого щастя змушує людину поводитися певним чином. Це негативно позначається на її психічному здоров’ї та благополуччі. На Заході щастя все ж таки цінується більше, але часом тут виникає тенденція до максимізації щастя і мінімізації горя. Яскравий приклад – американська культура. Тут активно підтримується соціальний прояв особистого щастя.

Тим часом, депресія є другою найпоширенішою причиною недієздатності у світі після болю у спині. За словами експертів, депресію необхідно розцінювати як світову проблему першого порядку.

Про це повідомив ZIK
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: На Волині УБОЗівці ...

КОМЕНТАРІ