У Львівській області червоноградські правоохоронці притягнули до відповідальності батька неповнолітньої за неналежне виконання своїх обов'язків

У Львівській області червоноградські правоохоронці притягнули до відповідальності батька неповнолітньої за неналежне виконання своїх обов'язків

22.03.14 14:12 0 334
Червоноградський сектор кримінальної міліції у справах дітей притягнув до адміністративної відповідальності за неналежне виконання своїх обов’язків батька неповнолітньої дівчини, котра потрапила до Червоноградської міської лікарні з алкогольним отруєнням.

10 березня у Червоноградський міський відділ міліції надійшло повідомлення з приймального відділення ЧЦМЛ про те, що до них каретою швидкої допомоги доставлена 16-річна дівчина із діагнозом отруєння невідомою етіологією.

«За словами потерпілої, того дня вона посварилась зі своїми друзями, після чого вжила безалкогольний напій «Red Bull». Проте згідно довідки Червоноградської міської лікарні в крові неповнолітньої виявлено 1,5 проміле алкоголю. Наразі ми встановлюємо чим же насправді отруїлась неповнолітня», - повідомив начальник СКМСД Червоноградського МВ капітан міліції Руслан Король.

На батька неповнолітньої складено адміністративний протокол за ст. 184 КУпАП (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей).

Батько дівчини повідомив, що в майбутньому така ситуація не повториться і він більше приділятиме доньці увагу.

Оксана Козачок,

помічник начальника Червоноградського МВ
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: ITF Португалія. Страхова ...
Наступна новина: У Брюсселі підписано ...

КОМЕНТАРІ