У Львівській області Ірина Сех зустрілась з Генеральним Консулом Республіки Польща

У Львівській області Ірина Сех зустрілась з Генеральним Консулом Республіки Польща

22.03.14 16:19 0 549
21 березня, голова Львівської облдержадміністрації Ірина Сех обговорила актуальні питання двосторонньої співпраці з Генеральним Консулом Республіки Польща Ярославом Дроздом. Зокрема, очільниця області зазначила, що для країни є безцінним досвід польської сторони у набутті членства в європейських та євроатлантичних структурах.

«Ми цінуємо ту підтримку, яку надає Польща на шляху України до Європейського Союзу. Ми також вдячні за підтримку, надану Україні і українцям під час Революції Гідності, особливо за можливість лікування поранених українців у медичних закладах Республіки Польща», – сказала голова ОДА.

Окрім цього, керівник області зазначила, що Республіка Польща є одним із найважливіших економічних партнерів нашого регіону – протягом останніх років зовнішньоторговельна та інвестиційна співпраця Львівщини з РП постійно розвивалася.

Зазначимо, Республіка Польща традиційно є найпотужнішим зовнішньоторговельним партнером Львівської області: за обсягами експорту та імпорту вона стабільно посідає перше місце серед країн, з якими наша область веде зовнішньоекономічну співпрацю.

Ірина Сех висловила зацікавлення у спільній роботі з польською стороною у питаннях розбудови пунктів пропуску і прикордонної інфраструктури на спільній ділянці Державного кордону. «Облдержадміністрація буде продовжувати роботу в напрямку розвитку партнерства з регіонами Польщі на основі попередніх напрацювань і домовленостей, а також шукати нові перспективні напрямки співпраці», – запевнила оцільниця області.

Своєю чергою Ярослав Дрозд запевнив в готовності Республіки Польща до співпраці та розробки нових спільних проектів.

Нагадаємо, Львівщина підтримує партнерські відносини з Підкарпатським, Люблінським, Сілезьким, Малопольським і Мазовецьким воєводствами – з ними підписано угоди про міжрегіональне співробітництво.

Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Волинській області ...
Наступна новина: Чернівецька область: під ...

КОМЕНТАРІ