Чернігів: Відбувся оргкомітет з нагоди відзначення 120-річчя від дня народження Олександра Довженка

Чернігів: Відбувся оргкомітет з нагоди відзначення 120-річчя від дня народження Олександра Довженка

22.03.14 09:35 0 279
20 березня в облдержадміністрації пройшло засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення 120-річчя від дня народження Олександра Довженка, яке провів співголова комітету, голова обласної ради Микола Звєрєв. У роботі оргкомітету взяв участь Чернігівський міський голова Олександр Соколов.

Члени оргкомітету проаналізували стан підготовки завдань та окреслити першочергові напрямки подальшої роботи.

Про роботу, яка ведеться в області у напрямку підготовки до ювілею, поінформував директор Департаменту культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації Сергій Мойсієнко.

Так, вже здійснені заходи щодо приведення до належного стану під'їзних доріг до смт. Сосниця; виготовлена проектно-кошторисна документація по розширенню площ Сосницького літературно-меморіального музею О.П. Довженка; складено тематико-експозиційний план майбутньої експозиції музею; виготовлено перекидний календар «Довженківські місця» та путівник по Сосниччині «Довженковими стежками». Сосницький літературно-меморіальний музей О.П. Довженка взяв участь у створенні документального фільму «Мислитель і поет» (студія «Глас», фільм вийшов на екрани у січні 2014 року). Департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації спільно з місцевими ЗМІ проводиться робота з надання інформаційної підтримки та висвітлення заходів із вшанування пам'яті О.П.Довженка та ін.

Як зазначив Микола Звєрєв, навіть в умовах обмеженого фінансування треба зробити все можливе для того, щоб гідно, на найвищому рівні відзначити ювілей нашого славетного земляка. Також співголова оргкомітету акцентував увагу на синхронізації дій всіх гілок влади та безумовному виконанні поставлених завдань.

Усі пропозиції та доповнення до Плану заходів будуть враховані, а Зведений План заходів найближчим часом буде подано на затвердження співголовам Організаційного комітету.

За інформацією прес-служби облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Волинська ...
Наступна новина: Roshen заявляє про арешт ...

КОМЕНТАРІ