У Чернігові впровадження нової мережі руху громадського транспорту відтермінують

У Чернігові впровадження нової мережі руху громадського транспорту відтермінують

22.03.14 16:51 0 508
У Чернігові впровадження нової мережі руху громадського транспорту відтермінують. Про це в інтерв'ю ТРА "Новий Чернігів" повідомив міський голова Олександр Соколов.

Він підкреслив, що нова мережа руху громадського транспорту в обласному центрі Чернігівщини наприкінці минулого року відпрацьована за участю фахівців Чернігівського національного технологічного університету.

"Основною вимогою до перевізників мало б стати використання на маршрутах транспорту великої місткості, однак у нинішніх умовах підприємства не можуть розраховувати на кредити та закупівлю нових автобусів, тому впровадження нової мережі руху громадського транспорту відтермінують, як мінімум на півроку", - пояснив О.Соколов.

Крім того, міський голова підкреслив, що запровадження нової мережі громадського транспорту потребуватиме обговорення за участю представників громадськості.

Довідка: На у Чернігові міська маршрутна мережа загального користування складається з 9 тролейбусних маршрутів загальною довжиною 104,6 кмі 44 автобусних – протяжністю 375 км. Щоденно для забезпечення транспортних перевезень на маршрути виходять 67 тролейбусів, 150 автобусів середньої та великої місткості, що працюють у звичайному режимі, та 229 автобусів малої місткості, що працюють у режимі маршрутного таксі.

Ірина Синельник
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ