Чернігів: Координаційна рада у справах дітей розглянула актуальні питання

Чернігів: Координаційна рада у справах дітей розглянула актуальні питання

22.03.14 15:23 0 400
Про заходи профілактики в загальноосвітніх навчальних закладах Чернігова серед школярів з метою запобігання негативним проявам та правопорушенням, про підтримку та покращання психоемоційного стану дітей ішлося на засіданні міської координаційної ради у справах дітей на чолі з заступником міського голови Анною Романовою.

Вона, зокрема, наголосила, що в теперішній складній ситуації в державі від нестачі уваги з боку рідних і від засилля негативу з доступних мас-медіа можуть постраждати діти.

«Важко і батькам, і вчителям, і дітям, однак якраз школа докладає всіх зусиль, аби стримати ситуацію в нормальному руслі», - стверджує головний спеціаліст відділу виховної роботи та охорони дитинства управління освіти Валентина Дупло. За її словами, велика увага приділяється роботі соціально-психологічних служб у школах. Налагоджена взаємодія з центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, з правоохоронцями та з батьківською громадськістю

Активною гуртковою роботою охоплено 12 тис. дітей. Позашкільну освіту в місті представляють Центр туристсько-оздоровчої та виховної роботи з дітьми і молоддю, Центр роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання, дві спортшколи.

А. Романова доручила посилити інформаційну роботу з учнями та батьками щодо організації здорового дозвілля, особливо під час шкільних канікул. «Навіть у період канікул школи проводять позакласні заходи, у приміщеннях шкіл працюватимуть спортзали, спортивні секції і гуртки, завжди відкриті двері клубів за місцем проживання», - наголосила вона.

Директор міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Тетяна Кузнецова-Молодчая окремо зупинилася на заходах щодо покращання психоемоційного стану дітей. Це такі елементарні речі як спокійне спілкування з дитиною, можливість їй розслабитися після навчання, з’ясування, що її непокоїть. За порадою фахового психолога, важливо батькам не впадати в паніку і не створювати зайвої напруги в родині, бо нестійка психіка дитини надто вразлива, аби самотужки справитися зі стресом.

Про це повідомили у відділі зв’язків з громадськістю Чернігівської міської ради
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: У Львівській області ...

КОМЕНТАРІ