Чернігів: Змагання "Повір у себе" серед дітей-інвалідів

Чернігів: Змагання "Повір у себе" серед дітей-інвалідів

22.03.14 12:00 0 328
У Чернігові пройшли традиційні обласні змагання спартакіади “Повір у себе” серед дітей-інвалідів, організовані обласною дитячо-юнацькою спортшколою.

12 березня у приміщенні ДЮСШ ФСТ Україна проходили змагання з шахів та шашок серед дітей інвалідів з вадами слуху та зору. У змаганнях брали участь діти-інваліди міста Чернігова та області (Сосницька ЗОШ-інтернат). Загалом змагалося 18 спортсменів.

Переможцями в цікавих та напружених змаганнях серед юнаків стали:

I місце - Борис Міронов (вади зору, Чернігів)

II місце - Денис Джима (вади слуху, Сосниця)

III місце - Микита Баруздин (вади слуху, Чернігів)

Серед дівчат

I місце- Юлія Сивун (вади слуху, Чернігів)

II місце – Оксана Горбань (вади слуху, Сосниця)

III місце- Яна Бондар (вади слуху, Чернігів)

19 березня пройшли обласні змагання спартакіади “Повір у себе” серед дітей-інвалідів, в яких узяли участь 22 спортсмени з м. Чернігова та області (Прилуцька, Батуринська, Городнянська, Березнянська, Сосницька школи-інтернати для дітей з вадами розумово-фізичного розвитку та вадами слуху). Змагання серед юнаків і дівчат двох вікових груп проходили у спортивному залі Чернігівського кооперативного технікуму.

Переможцями змагань стали:

юнаки старшої вікової групи з вадами розумово-фізичного розвитку:

I місце – Микола Харченко (Прилуки)

II місце – Володимир Нечипорчук (Прилуки)

III місце – Костянтин Маленко (Городня)

Юнаки старшої вікової групи з вадами слуху:

I місце – Тимофій Бутенко (Чернігів)

II місце – Владислав Адамович (Чернігів)

юнаки молодшої вікової групи з вадами розумово-фізичного розвитку:

I місце – Микола Красняник (Прилуки)

II місце – Стас Дрегич (Батурин)

III місце – Дмитро Донець (Березне)

юнаки молодшої вікової групи з вадами слуху:

I місце – Григорій Макаренко (Сосниця)

II місце – Дмитро Пилипенко (Сосниця)

III місце – Даніїл Бакалейко (Чернігів)

дівчата старшої вікової групи з вадами розумово-фізичного розвитку:

I місце – Катерина Шабалтас (Прилуки)

II місце – Анжела Прищепа (Березне)

III місце – Аня Шумал (Березне)

дівчата молодшої вікової групи з вадами розумово-фізичного розвитку:

I місце – Ірина Курбаль (Прилуки)

II місце – Олена Мартинович (Батурин)

III місце – Лілія Ожоганич (Прилуки)

дівчата молодшої вікової групи з вадами слуху

I місце – Ліза Фалько (Сосниця)

II місце – Яна Бондар (Чернігів)

Переможці та призери змагань нагороджені грамотами та медалями. Вони потрапляють на фінальні змагання Всеукраїнської спартакіади “Повір у себе”. Вболіваймо за наших!

За матеріалами офіційного сайту обласного осередку НОК України
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Василь Хомінець: ...
Наступна новина: Росія дозволила українцям ...

КОМЕНТАРІ