В Житомирській області тривають відбіркові етапи Фестивалю дружин юних пожежних

В Житомирській області тривають відбіркові етапи Фестивалю дружин юних пожежних

22.03.14 16:04 0 667
20 березня у приміщенні актової зали навчально-виховного комплексу № 12 міста Коростень відбувся районний етап ХХ Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних. До участі у ньому запрошено 17 команд із навчально-виховних закладів району.

Слід відзначити, що рівень підготовки всіх команд дуже високий. А коли юним пожежним бракувало фахових знань, вони цілком надолужували це гумором і артистизмом. Звичайно ж, були в кожній команді і свої “зірки”, що запалювали вогнем перемоги серця не тільки своїх товаришів, а й усіх присутніх глядачів. Боротьба була дуже напруженою, емоції вирували через край, однак до фіналу мали потрапити тільки найсильніші команди.

До складу суддівської колегії були запрошені представники Коростенського міськрайонного відділу Управління ДСНС, працівників освіти та будинку піонерів району.

У змаганнях діти продемонстрували творчу майстерність, випробували сили в різноманітних тематичних конкурсах і змаганнях. Діти показали свої таланти й знання у рятувальній справі, за що і отримали відповідні оцінки. Кожен намагався якнайкраще виконати завдання, розуміючи відповідальність перед своєю командою.

За результатами проведених виступів та змагань перемогу у районному етапі Фестивалю здобула загальноосвітня школа №2 міста, яка буде приймати участь в зональному фестивалі ДЮП в районному центрі.

Відбірковий етап фестивалю закінчився, але у серцях глядачів та учасників залишився заряд енергії, бадьорості та любові, а найголовніше те, що кожен з дітей поповнив свій багаж знань з основ безпечної життєдіяльності.

У ДСНС у Житомирській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
5 (голосів: 1)
Попередня новина: В Ужгороді міліціонери ...
Наступна новина: У Тернополі продовжують ...

КОМЕНТАРІ