ОБСЄ починає в Україні проект національного діалогу

ОБСЄ починає в Україні проект національного діалогу

22.03.14 10:09 0 288
Організація з безпеки і співпраці в Європі почала здійснювати в Україні проект національного діалогу зі з’ясування того, як вона може краще допомогти в підтримці налагодженню довіри між частинами українського суспільства. Про це повідомляє "Радіо Свобода".

Як повідомили в ОБСЄ, для цього організація направляє до України групу з 15 міжнародних експертів, які протягом чотирьох тижнів за погодженням із владою України збиратимуть інформацію про питання, що викликають занепокоєння, в першу чергу політичні, гуманітарні й ті, що стосуються меншин.

Проект має стати внеском у мирний і витривалий вихід країни з кризи і негайно давати відповідь на проблемні питання шляхом підтримки загальнонаціонального, всеохопного й неупередженого діалогу по всій Україні, мовиться в повідомленні.

Групу експертів очолює представник Хорватії Хидаєт Бищевич. У звіті за підсумками роботи група подасть конкретні рекомендації про те, яким чином ОБСЄ може підтримати діалог і відновити довіру в Україні на місцевому, регіональному й загальнонаціональному рівні, повідомили в ОБСЄ.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Зловмисника, який ...
Наступна новина: «Віртуози Львова» дадуть ...

КОМЕНТАРІ