В Луцьку міський голова Микола Романюк побував на прибудинкових територіях, де розпочинаються роботи з комплексного благоустрою

В Луцьку міський голова Микола Романюк побував на прибудинкових територіях, де розпочинаються роботи з комплексного благоустрою

23.03.14 12:50 0 464
Міський голова Микола Романюк побував на прибудинкових територіях на вулицях Володимирській та Шота Руставелі, де буде проведено комплексний благоустрій. «Я прибув, щоб поінформувати вас про обсяги робіт, які будуть виконані, а це комплексний благоустрій: ремонт дорожнього покриття, оновлення освітлення, побудова дитячих ігрових та спортивних майданчиків, також хочу вислухати ваші пропозиції, щоб врахувати їх при виконанні робіт», – сказав міський голова лучанам, що прийшли на зустріч.

Поспілкуватися з громадою прибули депутати міської ради Наталія Бунда та Сергій Волик, директор департаменту житлово-комунального господарства Іван Кубіцький, директор КП «Луцьксвітло» Олександр Ковпак, директор ЖКП №2 Володимир Рижук, представники організацій, які будуть виконувати роботи.

Іван Кубіцький та Олександр Ковпак детально розповіли про обсяги робіт, які будуть виконані. Зокрема, на вулиці Володимирській, 105, 107, 108, 110, 112, де вже розпочався капітальний ремонт, планується відремонтувати проїжджу частину та тротуари дворових територій на суму орієнтовно 830 тис. грн, виконавець робіт ТЗОВ «Луцька-ДПМК». Провести реконструкцію зовнішнього освітлення дворів - на суму 26,3 тис. грн., відремонтувати існуючі спортивні та дитячі площадки, а також встановити додаткове обладнання на них на суму 6,88 тис. грн.

На вул. Шота Руставелі, 9, 11, 13, 13а, б, в планується виконати ремонтні роботи на суму два мільйони гривень. Зокрема, проїжджої частини та тротуарів дворових територій на суму орієнтовно 1 650 тис. грн, виконавець робіт ТЗОВ «Луцькавтодор-Сервіс».

Провести реконструкцію зовнішнього освітлення дворів на суму 31,7 тис. грн, виконавець робіт КП «Луцьксвітло».

Крім того, будуть відремонтовані існуючі спортивний та дитячі майданчики та встановлено там додаткове обладнання на суму 96,8 тис. грн.

Мешканці будинків зверталися до міського голови посприяти у ремонті під’їздів та дахів. Микола Романюк запевнив, що це спільними зусиллями можна зробити за умови, якщо вони сплатять борги за комунальні послуги.

За результатами робочого візиту міський голова Микола Романюк дав доручення департаменту ЖКГ врахувати пропозиції людей при виконанні ремонтних робіт на їх дворових територіях.

Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Кубок Гагаріна. Донбас ...
Наступна новина: Чернівчанин попросив у ...

КОМЕНТАРІ