Олександр Розізнаний: «Міліція не повинна бути проти народу або з народом, вона повинна існувати для народу»

Олександр Розізнаний: «Міліція не повинна бути проти народу або з народом, вона повинна існувати для народу»

23.03.14 14:26 0 519
Повернути довіру громади, зробити діяльність міліції прозорою, ефективною, а надання послуг — зручним для громадян. Такі основні тези задекларував у своєму виступі під час прес-конференції новопризначений начальник УМВС України в Хмельницькій області полковник міліції Олександр Розізнаний.

Виступаючи перед журналістами, Олександр Григорович розповів про своє бачення існуючих в роботі органів внутрішніх справ проблем та шляхи їх вирішення. На його думку, система МВС в Україні тривалий час існувала як «закрите акціонерне товариство з власними правилами гри», основна діяльність якого зводилась до утворення правових привілеїв для окремих прошарків та представників суспільства. За цей період правоохоронна система перетворилася з органу правового захисту в систему незаконного збагачення, в першу чергу за рахунок силового впливу, злочинних схем поборів, маніпуляцій з вирішенням питань по реєстрації та розслідуванню кримінальних проваджень вирішення проблем, кадрових призначень або просто фактичних вимагань, зловживань службовим станом.

— Настала пора поставити остаточну крапку у цій корупційній схемі і почати дійсно працювати для людей, які сплачують податки і таким чином платять нам зарплатню, — наголосив у промові новопризначений керівник.

Продовжуючи свій виступ перед представниками мас-медіа, він прозвітував про те, що уже вдалося зробити за тиждень перебування на посаді для покращення діяльності міліції та взаємодії з громадою.

— Зокрема, з автопарку обласного апарату вже вивільнено 7 одиниць сучасного автотранспорту, які передані міськрайвідділам внутрішніх справ на місцях для використання підрозділами, що безпосередньо займаються розкриттям злочинів.

— Переглядається штатна структура апарату з перспективою подальшого скорочення «бюрократичних» посад, а, натомість, введення посад для роботи безпосередньо з людьми.

— З метою проведення люстрації в ОВС області формується склад комісії з професійної етики та службової дисципліни, до якої увійдуть представники громадськості, та яка займатиметься процесом очищення міліцейських лав від корумпованих та непрофесійних працівників.

— Оновлюється склад Громадської ради при УМВС України в Хмельницькій області та переформатовується її діяльність.

І це далеко не весь перелік заходів, які почали реалізовуватися в обласному управлінні міліції з метою повернення довіри населення та оптимізації робочого процесу.

На завершення прес-конференції, передбачуючи запитання про цілковиту люстрацію та повне оновлення штату новини працівниками, Олександр Григорович резюмував:

— Старе дерево можна зрубати за кілька годин, а от щоб виростити нове, яке даватиме плоди, потрібно кілька років. Але є інший варіант. Старе дерево на весні можна очистити і воно пустить нові паростки. Так потрібно вчинити із правоохоронною системою України. Ми не можемо у такий скрутний для країни час дозволити собі руйнувати все вщент та розпорошувати професійні кадри. Але ми просто зобов‘язати залишити кращих з кращих та змусити їх працювати за новими стандартами, в основі яких — чесність та прозорість.

СЗГ УМВС України

в Хмельницькій області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: НАТО: агресія Росії – ...
Наступна новина: На Тернопіллі за фактом ...

КОМЕНТАРІ