На марафоні у Барселоні тисячі атлетів підтримали Україну

На марафоні у Барселоні тисячі атлетів підтримали Україну

24.03.14 08:03 0 639
У Барселоні відбувся щорічний марафон, що вважається одним з найбільших у Європі. Перед забігом традиційної дистанції у 42 км 195 м активісти Майдану в Каталонії дарували усім учасникам синьо-жовті стрічки.

Про це медіа-порталу VIDIA розповіла одна з учасниць цієї акції Глорія Грозяк.

«Атлети охоче погодились почепити стрічки до свого одягу та пробігти так на знак підтримки України», – сказала Глорія Грозяк.

«Українці теж прийшли підтримати учасників марафону в день змагання. Тримаючи 10-ти метровий синьо-жовтий прапор, українські вболівальники вигукували спортсменам англійською та іспанською слова підтримки, а також гасла «Спорту – так, ні – війні», «Мир Україні», та інші. Атлети неабияк раділи, пробігаючи повз і бачачи таку підтримку, та вітали українців оплесками і вигуками «Браво, Україна», «Ми з вами»», – зауважила активістка.

Цього року в змаганні з бігу взяло участь близько 15 тисяч спортсменів з різних країн світу. Серед них були і учні відомої української атлетки Інни Лебедєвої, яка, до речі, 9 березня здобула перемогу в черговому забігу та присвятила її Небесній Сотні, миру, та цілісності України.

Про це повідомив ZIK
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ