Житомирщина: у Радомишльському лісогосподарстві садили ліс в рамках акції «Майбутнє лісу в твоїх руках»

Житомирщина: у Радомишльському лісогосподарстві садили ліс в рамках акції «Майбутнє лісу в твоїх руках»

24.03.14 11:14 0 586
22 березня до Краснобірського лісництва Радомишльського лісомисливського господарства завітали Міністр аграрної політики та продовольства України Ігор Швайка, заступник голови Державного агентства лісових ресурсів України Ярослав Макарчук, голова Житомирської облдержадміністрації Сидір Кізін, державні службовці, школярі, представники засобів масової інформації. Мета поїздки – висаджування дерев, яке проходило в рамках акції «Майбутнє лісу в твоїх руках».

Ця всеукраїнська акція започаткована Державним агентством лісових ресурсів України 8 років тому і традиційно починається у День Землі 21 березня, а закінчується у День довкілля 21 квітня. До акції долучаються учні, студенти, державні службовці, всі охочі, що беруть участь у висаджуванні дерев, прибиранні сміття тощо.

Минулоріч у подібній акції взяли участь близько 52 тис. людей.

Як повідомив перший заступник начальника Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства Василь Зарічний, на Житомирщині цього року вже посаджено 1,5 тис. га лісу, ще потрібно посадити 1,8 тис. га. У важкодоступних, заболочених місцях, де неможливо зробити підготовку грунту під посадку, заліснення відбувається природним шляхом. Отже, загалом відтворення лісів буде проведено на площі 5,5 тис. га.

Довідково. На сьогоднішній день лісистість України складає 15,6%. За розрахунками вчених, оптимальний показник - 20%. Діє державна програма «Ліси України», розрахована до 2015 року, спрямована на заліснення земель, які непридатні для сільськогосподарського виробництва. Найменше лісів в Україні знаходиться у Запорізькій області – близько 1,5%, найбільше у Закарпатській – 52%. Лісистість Житомирщини складає 34%.

В Україні планується цьогоріч посадити нових лісів на площі близько 10 тис. га.

Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Рівненщина: вогнеборці ...
Наступна новина: У Тернополі підрядна ...

КОМЕНТАРІ