Ірина Сех взяла участь в молитовній Хресній дорозі, яка пройшла вулицями Львова

Ірина Сех взяла участь в молитовній Хресній дорозі, яка пройшла вулицями Львова

24.03.14 17:06 0 408
Голова Львівської облдержадміністрації Ірина Сех взяла участь у молитовній Хресній ході вулицями Львова, яку цьогоріч було присвячено вшануванню пам’яті Митрополита Андрея Шептицького та 25-ій річниці виходу УГКЦ з підпілля. Хресну ходу, яку традиційно організовує Львівська архиєпархія УГКЦ, очолив владика Венедикт.

Процесія вирушила від храму Святого архистратига Михаїла, а закінчилася біля Архикатедрального собору Святого Юра.

Виступаючи перед громадою, Ірина Сех зазначила, що багатолюдність цього зібрання свідчить про те, що українці, як ніколи, потребують молитви та Господнього благословення.

« ми згадували українських мучеників за віру, які загинули в часи режиму. Водночас болить незагоєна рана від загибелі наших хлопців-майданівців, які також були нескореними і віддали своє життя за перемогу добра. Хочу подякувати всім причетним до перемоги Революції Гідності – священикам, які молилися і охороняли Майдан, матерям, які відпускали своїх синів, знаючи про небезпеку, медикам, самооборонівцям », – зазначила Ірина Сех.

Голова ЛОДА наголосила, що зараз українці переживають піст, готуючись зустріти радість Великодня. «З вірою в перемогу добра над злом, правди над кривдою ми зустрінемо Воскресіння Господнє та відродження України», – cказала Ірина Сех.

У процесії взяло участь щонайменше 20 тисяч осіб. Особливістю її було те, що хрест почергово несли активісти Майдану, сотники, автомайданівці, представники медичної служби Майдану. До них долучалися представники влади, студенти, священики та монахи.

Під час зупинок семінаристи читали тексти духовних розважань, уривки з творів Митрополита Андрея та спогади про життя та мучеництво блаженних УГКЦ, зокрема про отця Омеляна Ковча, владику Миколая Чарнецького, отця Миколи Конрада та інших.

ФОТО: Ярослав Тимчишин

Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Погба: У Бразилії збірну ...
Наступна новина: У будівлі верхньої палати ...

КОМЕНТАРІ