На Тернопіллі уряд виділить близько 2,68 млн. грн. на фінансове оздоровлення державних підприємтсв дорожньої галузі

На Тернопіллі уряд виділить близько 2,68 млн. грн. на фінансове оздоровлення державних підприємтсв дорожньої галузі

24.03.14 12:21 0 456
Заборгованість по заробітній платі перед працівниками державного підприємства дорожнього зв’язку, інформаційного забезпечення та автоматики «Укрдорзв’язок» буде повністю ліквідовано. Відповідне рішення прийнято під час робочої наради, ініційованої Мінінфраструктури, під головуванням Віце-прем’єр-міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Володимира Гройсмана.

На це підприємство має борги по заробітній платі та з податку на додану вартість, несплачені штрафи і пеню. Як засвідчив аудит діяльності Укрдорзв’язку, незадовільне фінансове становище спричинене несвоєчасністю виділення коштів для проведення розрахунків за виконані роботи та сплату податків. За підсумками 2013 року, витрати Укрдорзв’язку значно перевищили її доходи, що завдало збитків організації у сумі 515 тис. грн.

Тож, для врегулювання ситуації, що склалася, Міністерству фінансів України та Державній казначейській службі України доручено забезпечити необхідні першочергові платежі для виплати заробітної плати працівникам держпідприємства в повному обсязі та часткових надходжень до Держбюджету. Загалом на фінансове оздоровлення державних підприємств дорожньої галузі, одним з яких є ДП «Укрдорзв’язок» та його філій, буде спрямовано близько 2,68 млн. грн. державних коштів. Також запланована реструктуризація підприємства.

Довідка: Державне підприємство дорожнього зв’язку, інформаційного забезпечення та автоматики «Укрдорзв’язок» має структурні підрозділи в обласних центрах України, крім Івано-Франківської та Чернігівської областей. Колектив зі 272 фахівців професійно забезпечує роботу радіозв’язку в дорожніх експлуатуючих організаціях, будує нові та експлуатує існуючі лінії електрозв’язку,які охоплюють майже всю мережу основних автодоріг України. Кожна філія має свою пересувну лабораторію електровимірювань та лабораторію зв’язку.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Татари хочуть створити ...
Наступна новина: Яремчанська МР: 31-річний ...

КОМЕНТАРІ