Григорій Пустовіт: Підстав для підвищення ціни на хліб у Волинській області немає

Григорій Пустовіт: Підстав для підвищення ціни на хліб у Волинській області немає

25.03.14 10:15 0 466
Підстав для підвищення ціни на хліб у Волинській області немає. Такий висновок голова облдержадміністрації Григорій Пустовіт зробив після доповідей профільних керівників щодо цінової ситуації на ринку хліба та хлібобулочних виробів в області.

Нагадаємо: з 7 березня 2014 року ПАТ «Теремно Хліб» підняв оптово-відпускну ціну на хліб з борошна пшеничного першого ґатунку «Подільський» та житньо-пшеничний «Січовий». Виробник мотивує це ростом цін на сировину та паливно-мастильні матеріали.

За дорученням голови Волинської облдержадміністрації Григорія Пустовіта обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України в області здійснило перевірку правомірності застосування та дотримання вимог законодавства про захист економічної конкуренції при встановленні оптово-відпускних цін на вищеназвані сорти хліба.

Як доповів в.о. голови обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Сергій Луговий, економічних підстав для підвищення ціни на хліб не виявлено. ПАТ «Теремно Хліб» зловживає монопольним становищем на ринку хліба. Відтак, товариству направлять відповідні рекомендації – повернутися до попередньої вартості. Якщо не буде реагування на ПАТ «Теремно Хліб» накладуть штрафні санкції.

Сергій Луговий також повідомив, що на кілька волинських хлібовиробників мають наміри підвищити ціну.

« виробник-монополіст починає диктувати свої умови. І це при тому, що йому зі сторони влади було постійне сприяння. Я це називаю непартнерським ставленням», - наголосив Григорій Пустовіт.

Голову облдержадміністрації також дивує, чому в порівнянні з іншими областями і навіть Києвом - ціна на окремі види хліба на Волині – одна з найвищих в Україні, та навів статистичні дані.

Григорій Пустовіт дав доручення профільним керівникам активізувати роботу відомств та вжити заходи відповідно до законодавства і покладених на них функцій: «Потрібно вчергове вивчити та проаналізувати ситуацію, докласти всіх зусиль, аби цінова ситуація на ринку хліба в області була під контролем».

Крім того, місцевим виробникам вчергове рекомендовано купувати борошно Аграрного фонду, яке є на 14% дешевшим, ніж комерційне.

Про це повідомили у прес-службі прокуратури Волинської облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: На Хмельниччині ...

КОМЕНТАРІ