Провідні науковці взяли участь в науково-практичній конференції для лікарів акушерів-гінекологів Хмельниччини

Провідні науковці взяли участь в науково-практичній конференції для лікарів акушерів-гінекологів Хмельниччини

25.03.14 09:32 0 417
В науково-практичній конференції для лікарів акушерів-гінекологів, яка відбулася 21 березня в місті Хмельницькому, взяли участь лікарі акушери-гінекологи та мамологи обласного центру, Хмельницької, Тернопільської, Чернівецької та Вінницької областей.

На конференції було розглянуто важливі питання сучасної гінекології, а саме: екстрагенітальної патології вагітності, сучасних можливостей корекції порушень лютеїнової фази у жінок репродуктивного віку, типових помилок в діагностиці захворювань молочної залози.

З науковими матеріалами виступили вчені-медики України і Росії: член-кореспондент НАМНУ, професор В.І. Медведь, професор С.І. Жук, кандидат медичних наук М.Л. Травіна.

В.І. Медведь закцентував увагу присутніх на проблемі асоційованої патології вагітності. У своїй доповіді він навів приклади типових і нетипових випадків патології вагітності і розповів про методику їх можливого запобігання і лікування.

С.І. Жук докладно зупинилася на темі сучасних можливостей корекції порушень лютеїнової фази у жінок репродуктивного віку.

Л. Травіна зосередила увагу присутніх на типових помилках в діагностиці захворювань молочної залози.

Учасники конференції взяли активну участь в обговоренні висвітлених тем та поділилися новітніми підходами у лікуванні гінекологічних захворювань.

Про це повідомили у Хмельницькій ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Тернопільська область: з ...
Наступна новина: На Дніпропетровщині ...

КОМЕНТАРІ