На Львівщині триває акція «Дні профілактики туберкульозу і хронічних захворювань органів дихання»

На Львівщині триває акція «Дні профілактики туберкульозу і хронічних захворювань органів дихання»

25.03.14 16:30 0 436
Протягом місяця, з 24 березня до 12 квітня, на Львівщині триває обласна профілактична акція: «Дні профілактики туберкульозу і хронічних захворювань органів дихання».

Символічно ця акція приурочена Всесвітньому дню боротьби з туберкульозом, який за рішенням ВООЗ, відзначається щорічно 24 березня – у день, коли німецький мікробіолог Роберт Кох заявив про своє відкриття збудника туберкульозу.

Мета акції – привернути увагу суспільства до проблем туберкульозу, профілактики та лікування цієї хвороби.

У Львівській області налічується 2 491 хворих на туберкульоз, з них 1 534 – вперше діагностований. Також знизились обласні показники смертності від туберкульозу.

Під час минулорічної акції у лікувально-профілактичних закладах області було обстежено методом флюорографії 96 тисяч 431 особа (виявлено 96 хворих на туберкульоз); методом мікроскопії мокротиння обстежено 3 215 осіб (виявлено 17 хворих на туберкульоз). Майже 12 тисячам дітей було проведено туберкуліно-діагностику – з вперше виявленим позитивним результатом виявлено 331 дитину.

на туберкульоз переважно хворіють молоді люди працездатного віку, проте ризик захворіти однаковий у всіх.

Найхарактернішим симптомом туберкульозу є кашель упродовж 3 тижнів і більше, зазвичай, з виділенням мокротиння. Усі, хто має цей симптом повинні якнайшвидше пройти обстеження у лікаря, зробити флюорографію та здати мокротиння на дослідження.

Тож не легковажте із власним здоров’ям! Пройдіть флюорографічне обстеження у поліклініках за місцем проживання!

Лише спільними зусиллями медицини, місцевих органів влади, благодійних та громадських організацій можна здолати цю недугу.

Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Хуліганство в кафе ...
Наступна новина: У Волинській області на ...

КОМЕНТАРІ