За його словами, в Криму для участі у ЗНО зареєструвалося понад 14 тисяч осіб, у Севастополі – понад 2,5 тисячі.
«За наявною технологією і в тих умовах, що склалися у Криму, на території Автономної Республіки Крим зовнішнє оцінювання провести неможливо», – сказав Лікарчук.
Він наголосив, що надійшла інформація про те, що Сімферопольський регіональний центр оцінювання якості освіти був націоналізований новою владою.
«І також стоїть питання по майну, по обладнанню, по фінансах і тому подібне», – додав Лікарчук.
Таким чином, для зареєстрованих кримських абітурієнтів може бути проведене ЗНО у вигляді додаткової сесії.
Міністерство освіти й науки раніше заявляло, що гарантує проходження кримськими абітурієнтами зовнішнього незалежного тестування в 2014 році.
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: На Тернопільщині ...
Наступна новина: В Ужгороді громадяни разом ...
Обратная сторона отпуска: почему путешествия ...
Промышленная химия: Утилизация CO₂ и углеродная нейтральность
Как использовать новости Pinco, чтобы выбрать бонус, игру или ставку с меньшим риском
Как найти недорогого перевозчика в Холоне
Поза часом та трендами: філософія, технології та ключові принципи створення сучасного житлового простору