Заступник директора департаменту соціальної політики Тетяна Корецька повідомила, що до департаменту за допомогою звернулося шість сімей, начальник управління пенсійного Фонду України в м. Луцьку В’ячеслав Рубльов поінформував про чотири особи, які просять перевести їхні пенсійні справи з Криму на Волинь. Громадська активіста Олена Семенюк розповіла про сім людей, які звернулися до волонтерів.
Щоб поза увагою не залишилася жодна людина, що потребує допомоги, вирішили створити Координаційний центр, який очолить перший заступник міського голови Святослав Кравчук. До нього також увійдуть громадські активісти, керівники департаменту соціальної політики, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення, освіти, охорони здоров’я, відділів зв’язків з громадськістю, у справах сім’ї та молоді, служби у справах дітей, Луцького міського центру зайнятості, управління Пенсійного Фонду України в м. Луцьку, Луцького міського відділу управління державної імміграційної служби України у Волинські області, територіального центру соціального обслуговування громадян (надання соціальних послуг) м. Луцька, Луцької міської виконавчої дирекції Волинського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків та професійних захворювань України у м. Луцьку.
Під час «круглого столу» члени координаційної ради обговорили питання поселення, харчування, поновлення документів, медичного обслуговування, працевлаштування та адаптації людей, які прибули з території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя до Луцька, а також навчання та оздоровлення їхніх дітей. Члени координаційної ради також вирішили виготовити пам’ятку, яка містила б усю необхідну інформації для переселенців.
Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Буковинська міліція спільно ...
Наступна новина: Команда Тернопільської ...