У Москві затримали трьох активістів за портрети героїв Небесної сотні

У Москві затримали трьох активістів за портрети героїв Небесної сотні

31.03.14 11:48 0 526
У Москві 30 березня затримали трьох активістів, що стояли в одиночних пікетах з портретами активістів, які загинули 20 лютого в Києві.

Як повідомляє ОВД-Инфо, затримані – Сергій Яковлєв, Дмитро Зворикін, Марк Гальперін – вийшли на Тверську вулицю на відстані в 50 метрів один між одним, з портретами загиблих активістів у руках.

Таким чином вони збиралися вшанувати пам’ять загиблих 40 днів тому активістів.

За словами затриманих, поліцейські не звинувачували їх у порушенні правил одиночного пікетування, але затримали у зв’язку з «нестабільною ситуацією в країні» для проведення роз’яснювальної бесіди.

При цьому поліцейські відібрали паспорт у двох з трьох затриманих.

Разом з тим у Мінську 30 березня на вході в метро «Могилевський» міліція затримала поета, колишнього політв’язня Славоміра Адамовича.

Формальна причина затримання – з’ясування особистості, але справжня, як розповів Адамович, пов’язана з подіями в Україні.

«Кілька днів виходжу в місто з жовто-блакитною та біло-червоно-білою стрічками на одязі. Це мій знак солідарності з українцями в їх боротьбі з окупантами з Росії.... Розбираються з моєю особистістю, по телефону начальству говорять, що «у нього була жовто-блакитна стрічка, що з ним робити?», – розповів Адамович з міліцейського ділянки на станції метро, повідомляє «Українська правда».

Про це повідомив ZIK
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Тернопільська область: у ...
Наступна новина: Євромайдан у Парижі ...

КОМЕНТАРІ