В Тернополі автопричепи та лотки повинні бути повернені на місце паркування

В Тернополі автопричепи та лотки повинні бути повернені на місце паркування

31.03.14 15:29 0 637
До відома суб’єктів господарювання

На виконання протокольного доручення міської ради від 17.03.2014 р. №6/45/132 створена комісія з представників виконавчих органів ради та депутатів Тернопільської міської ради щодо розміщення тимчасових споруд які здійснюють торгівельну діяльність на території м. Тернополя. Основним завданням комісії є обстеження, доцільність розміщення, перевірка зовнішнього вигляду об’єктів які функціонують на підставі договорів особистого строкового сервітуту.

Звертаємо Вашу увагу, що автопричіп – це пересувна тимчасова споруда, обладнана колесами, торговельна діяльність з якої здійснюється за визначеною адресою згідно погодженого режиму роботи.

Лоток – це тимчасова споруда, з торгівельного обладнання, низькотемпературних прилавків, ємкостей, торгівельних автоматів, інших приладів для сезонної роздрібної торгівлі, яка не має закритого приміщення для перебування людей.

Після закінчення робочого дня згідно встановленого режиму роботи, автопричіп чи лоток повинні бути повернені на місце паркування чи зберігання, обране суб’єктом господарювання.

Рекомендуємо привести свою діяльність у відповідність до норм. У випадку невиконання вимог будуть вжиті заходи з демонтажу об’єктів торгівлі.

Про це повідомили у Тернопільській міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Виборча комісія Іраку ...
Наступна новина: Манджукича продають у ...

КОМЕНТАРІ