Тернопілля: «Спорт для всіх» розпочав підготовку до нового спортивного сезону

Тернопілля: «Спорт для всіх» розпочав підготовку до нового спортивного сезону

31.03.14 21:42 0 494
З 1 до 30 квітня в Україні триватиме місячник «Спорт для всіх – спільна турбота». Таким чином, у великих та малих населених пунктах нашої держави проводитимуться роботи із впорядкування спортивних майданчиків, щоб підготувати їх до нового весняно-літнього сезону. Працівники Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» уже розпочали його проведення з ремонту інвентарю та прибирання території.

Відтак днями вони організували прибирання території навколо Тернопільського Палацу спорту «Текстильник». Долучились до них також працівники палацу спорту «Текстильник» та волонтери Тернопільського Інституту педагогіки і психології ТНПУ імені В.Гнатюка, які постійно допомагають Центру «Спорт для всіх» під час проведення фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових заходів. Отож, вони фарбували інвентар, зокрема, щити для вуличного баскетболу, прибрали територію навколо спорткомплексу, білили дерева та бордюри.

Найближчим часом планується провести такий суботник на спортивних майданчиках ФСТ «Динамо», в якому візьмуть участь працівники управління з питань фізичної культури і спорту Тернопільської обласної державної адміністрації, працівники ФСТ «Динамо» та Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

Всеукраїнський місячник «Спорт для всіх – спільна турбота» пройде у і в усіх районах Тернопільщини.

Управління з питань фізичної культури і спорту Тернопільської ОДА, Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» запрошують жителів Тернопільщини взяти участь у благоустрої спортивних майданчиків, втілюючи в життя такі гасла: «Зроби сам свій спортмайданчик!», «Отримай радість від руху!», «Спорт для всіх – спільна турбота!».

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Івано-Франківській ...
Наступна новина: В Закарпатській області ...

КОМЕНТАРІ