« в Україні немає жодних передумов для її федералізації, - зазначив О.Турчинов. - Україна - унітарна держава, і ми проводимо політику щодо посилення самостійності, відповідальності наших регіонів, у першу чергу, економічної».
«Регіони повинні бути сильними, мають самостійно визначати свою перспективу, як це відбувається в багатьох цивілізованих країнах Європи. Таким шляхом ми будемо йти», - заявив Голова Верховної Ради.
За його словами, громадяни України, її влада самі визначатимуть своє майбутнє. «Це головна позиція, яка була захищена на Майдані. Саме українські люди будуть визначати формат нової Конституції і формат устрою країни», - заявив О.Турчинов, додавши, що «пан Лавров, Путін, Медведєв можуть пропонувати будь-які проекти для Російської Федерації».
«Керівництво Російської Федерації має перейматися проблемами саме Російської Федерації, а не проблемами України», - зауважив Голова Верховної Ради.
О.Турчинов відвідав учбовий центр Національної гвардії України у с. Нові Петрівці/
Про це повідомили у прес-службі прокуратури Волинської облдержадміністрації
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Фінансування Збройних Сил і ...
Наступна новина: На Хмельниччині вшанували ...
Креатин утром или перед тренировкой когда он ...
Как выбрать идеальный рум для примерки капсульного гардероба
Креатин и выносливость может ли добавка помочь бегунам и любителям велосипеда
Трубчасті радіатори для сучасних інтер’єрів і стабільного тепла
Як правильно планувати відпустку?