Тематика конкурсних доповідей була різноманітною: від удосконалення підготовки експлуатаційного персоналу АЕС, модернізації контейнерних збірок із зразками-свідками корпусів реакторів ВВЕР-1000 до міжнародного обміну досвідом як складової культури безпеки та ролі перекладача в цьому процесі. Молоді науковці поділилися також кращими практиками своїх підприємств.
Виробничий напрямок на конкурсі наукових доповідей презентував інженер навчально-тренувального центру (НТЦ) ВП ХАЕС Петро Василюк із темою: «Вдосконалення підготовки експлуатаційного персоналу АЕС. Комп’ютерна навчальна система для польових операторів», який посів третє місце.
Слід відзначити, що цього року традиційні умови конкурсу було змінено. З трьох напрямків: виробничого, профспілкового та соціального - два останні були об'єднані в одну соціальну тематику.
Дотриманню вимог безпеки із аналізом наслідків до яких може призвести недостатнє розуміння важливості даного питання, присвячена наукова робота психолога НТЦ Хмельницької АЕС Сергія Кухарука, який став другим в конкурсі наукових доповідей.
Загалом, молодь Хмельницької АЕС завжди достойно представляє свій колектив у даних конкурсах, про що свідчить минулорічна перемога працівника ХАЕС Володимира Гудзя у VI Міжнародній науково-технічній конференції молодих працівників "Молодь АЕС: безпека, наука та виробництво".
За словами молодих науковців Хмельницької АЕС, даний конкурс розкриває науково-технічний потенціал, допомагає підвищенню загального рівня знань, сприєє обміну досвідом, а також пошуку нових шляхів оптимізації виробничого процесу.
Про це повідомили у Хмельницькій ОДА
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Житомирщина приєднається до ...
Наступна новина: В Закарпатській області у ...