Івано-франківські студенти встановили «пам’ятник російським агресорам»

Івано-франківські студенти встановили «пам’ятник російським агресорам»

01.04.14 08:08 0 572
На Вічевому майдані в центрі Івано-Франківська «Студентська Свобода» провела флеш-моб проти російської агресії, встановивши імпровізований «пам’ятник російським агресорам». Про це повідомляє "Радіо Свобода".

Як повідомляє кореспондент Радіо Свобода, молоді люди з автомобільних шин зробили постамент, на який поставили дерев’яну клітку і три фігури-опудала з пап’є-маше. З фотографій на опудалах видно, що це не лише «диктатори імперії» Сталін і Путін, а й журналіст Дмитро Кисельов – «за інтервенцію інформаційну».

За словами народного депутата Руслана Марцінківа, політику Сталіна продовжує Володимир Путін, а «допомагають такі глашатаї, як Дмитро Кисельов». За його словами, цією акцією організатори хотіли показати, що «місце тих, хто йде проти людяності, – за ґратами, а український народ готовий дати відсіч російським окупантам».

Під час акції молоді люди наголошували, що протестують проти російської агресії і окупації Криму і попереджали, що «ці шини можуть запалати на площі у Москві».

Координатор осередку «Студентської Свободи» в Івано-Франківську Іван Квасний переконаний, що «молодь готова захищати Україну».
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Закарпатській області ...
Наступна новина: Тувалу більше не визнає ...

КОМЕНТАРІ