Між четвіркою товаришів віком від 25-ти до 44-х років спільними були лише кримінальні здібності та й той факт, що троє з них вже встигли побувати у місцях позбавлення волі.
Будучи мешканцями Новоселицького району, зловмисники не обтяжували себе та «працювали» лише у найближчих селищах.
На крадіїв вийшли працівники карного розшуку Новоселицького райвідділу міліції. Наразі доведено 2 факти крадіжок. А саме: у середині березня четвірка викрала 150 саджанців яблуні з господарства у селі Ракитне на загальну суму 600 гривень. Приблизно в той же час спільники відвідали гараж 61-річного мешканця села Рингач, звідки витягли холодильник, 50 метрів мідного кабелю та металобрухт загальною вартістю 7 тисяч гривень.
За даними фактами відкрито кримінальне провадження за ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Правоохоронці перевіряють підозрюваних на причетність до скоєння інших крадіжок на території області.
Триває слідство.
СЗГ УМВС України
в Чрнівецькій області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: В Чернігівській області ...
Наступна новина: 4 квітня на Львівщині ...
Английский для взрослых с нуля: как избавиться от школьных стереотипов и заговорить быстро
Витамины для восстановления после болезни: как вернуть силы? | VitAdel ImmunPlus
Talvi Ukraine объявляет грандиозные скидки на Black Friday
Коли потрібна термінова консультація педіатра?
Услуга "Семейный водитель": Ваше спокойствие и безопасность ваших детей