У Пустомитівський райвідділ міліції, 30 березня, звернулася 32-річна жінка, котра працює заступником менеджера одного з магазинів торгівельного центру. Жінка повідомила, що з магазину було викрадено жіноче взуття вартістю 349 гривень.
Як стало відомо, до скоєння крадіжки причетна 16-річна учениця однієї з шкіл області.
Зловмисниця опитана та відпущена. Вирішується питання про відкриття кримінального провадження.
ВЗГ ГУМВС України у Львівській області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: У Франції після ...
Наступна новина: В Україні відсутні будь-які ...
Современные итальянские сушилки для белья ...
Як правильно годувати качок: значення раціону
Чому манка залишається класикою риболовлі
Авангардний стиль: як сміливі ідеї змінюють мистецтво, моду та сучасний дизайн
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим