елеватор, де знаходиться 20 тис. тонн зернових, заповнений на 50%. В основному, це зерно аграрного фонду, а саме – жито, пшениця та кукурудза. Зараз розпочнуться форвардні та спотові закупівлі зерна у сільгоспвиробників, що дозволить аграріям заробити на вирощеному врожаї. Так, 50% коштів вони зможуть отримати наперед, а решту – після завезення зерна на елеватор. Основна цільова категорія, з якою працює комбінат, – це фермерські господарства, які готові продавати свою продукцію.
Валерій Рожко звернув увагу на те, що на заводі працює 80 осіб. Середній розмір заробітної плати становить близько 1800 грн. і заборгованості по її виплаті немає. Зараз на млинозаводі вводиться третя зміна, що автоматично дозволить збільшити чисельність штату. За його словами, у квітні комбінат планує переробити 3,5 тис. тонн зерна на борошно, що сприятиме продовольчій безпеці Житомирської області.
Директор підприємства висловив сподівання, що найближчим часом вдасться знайти порозуміння та налагодити ефективну співпрацю з новим головою облдержадміністрації.
Про це повідомили у Житомирській ОДА
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: У Рівненській області у ...
Наступна новина: У Києві досі лікуються ...