Представник Львівщини Василь Шуптар – володар бронзової нагороди чемпіонату Європи з вільної боротьби

04.04.14 14:20 0 650
Успішно змагаються представники Львівщини на чемпіонаті Європи з вільної, жіночої та греко-римської боротьби, який упродовж 1-6 квітня ц.р. триває в місті Вантаа (Фінляндія). Зокрема, 2 квітня борець вільним стилем Василь Шуптар, який представляє Львівську область та м. Київ, здобув бронзову медаль у ваговій категорії до 61 кг.

Перемігши фінського і турецького борців, Василь Шуптар поступився у півфіналі азербайджанцю Алієву. У поєдинку за бронзову медаль українець переміг німецького борця Александера Семісорова з рахунком 12:5.

Загалом із 16 спортсменів національної збірної України у цьому чемпіонаті 7 представляють Львівщину (4-жінки, 3-чоловіки).

Змагання тривають. У програмі чемпіонату Європи 2014: (київський час) ще залишилися такі поєдинки:

3 квітня

10.00-14.00 – Попередній раунд і втішні сутички: вільна боротьба – категорії до 74-125 кг; жіноча боротьба – категорії до 55-69 кг.

18.00-20.00 – Фінали: вільна боротьба – категорії до 74-125 кг; жіноча боротьба – категорії до 55-69 кг. Церемонія нагородження.

4 квітня

5 квітня

10.00-14.00 – Попередній раунд і втішні сутички: греко-римська боротьба – категорії до 59-66-98-130 кг.

18.00-20.00 – Фінали: греко-римська боротьба – категорії до 59-66-98-130 кг. Церемонія нагородження.