«Постійна комісія Дніпропетровської міської ради з питань освіти, культури, молоді та спорту звертається до Міністерства закордонних справ України з поясненням образливого ставлення до національних символів України будь-ким, включаючи іноземних громадян», – йдеться в листі.
За словами посадовця, також направлено лист Кобзону з проханням роз'яснити його висловлювання щодо гімну України.
«Громадськість міста звертається до Вас з проханням офіційно спростувати або підтвердити висловлювання», – йдеться в листі.
У березні, за рішенням профільної комісії, депутати міськради відмовились від виконання гімну міста (пісні «Днепропетровск – мой дом родной») у виконанні Кобзона перед сесіями міськради.
Кобзона також хочуть позбавити звання почесного громадянина міста, адже він висловився на підтримку політики президента Росії Володимира Путіна щодо до України та Криму.
Раніше співак Кобзон висловився на підтримку політики президента Росії Володимира Путіна щодо до України та Криму, а також назвав Державний гімн України «нацистським».
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Передислокація військової ...
Наступна новина: Кожен населений пункт ...
Хімчистка меблів: що потрібно знати?
Кто такой уролог?
Полный чек-лист для пользователей контактных линз: что нужно иметь дома
Чай, інжир та кардамон: затишна оксамитова ніша для стриманої розкоші
Какие контактные линзы лучше выбрать для первого опыта