Волинська область: рятувальники знешкодили авіаційну бомбу часів війни вагою одну тонну (фото, відео)

Волинська область: рятувальники знешкодили авіаційну бомбу часів війни вагою одну тонну (фото, відео)

10.04.14 17:17 0 484
Мешканці Ковельського району під час проведення весняно-польових робіт на своїх земельних ділянках біля лісу, поблизу с. Калинівка виявили 2-метровий металевий предмет, який був частково розкопаний та покинутий невідомими людьми.

8 квітня фахівці піротехнічних робіт Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій України у Волинській області виїхали на місце події та ідентифікували знахідку як німецьку авіаційну бомбу SС-1000, максимальна зона ураження якої до півтори тисячі метрів. Зважаючи на загрозу, що несуть у собі застарілі боєприпаси такої ваги, бомбу вирішили підривати на місці виявлення. Для зменшення впливу ударної хвилі піротехніки здійснили комплекс інженерно-технічних заходів.

З метою належного та безпечного проведення робіт з розмінування території поблизу с. Калинівка були залучені усі служби екстреного реагування. Організований комплекс застережних заходів, що включали в себе оточення працівниками міліції небезпечного району, тимчасове відселення людей та перекриття траси міжнародного сполучення Київ–Ковель–Ягодин протяжністю 3 км.

О 17:30 небезпечну знахідку успішно знищили. Загиблих та травмованих немає. Загалом для проведення заходу зі знищення бомби були задіяні 27 осіб і 10 одиниць техніки.

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області застерігає: якщо Ви знайшли предмет ззовні схожий на вибухонебезпечний, то в жодному разі не чіпайте його, не переносьте та не підпускайте сторонніх осіб. Відразу телефонуйте до Служби порятунку за телефоном «101».

У ДСНС у Волинській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ