В Закарпатській області довідка про судимість видається міліцією безплатно упродовж 10-30 днів

В Закарпатській області довідка про судимість видається міліцією безплатно упродовж 10-30 днів

10.04.14 14:14 0 496
Одне з питань, яким цікавились журналісти та представники громадськості в очільника закарпатської міліції Сергія Шаранича, був порядок оформлення та видачі довідок про відсутність або наявність судимості.

Як повідомив начальник управління інформаційно-аналітичного забезпечення УМВС області (саме ця служба й займається видачею довідок, про які йдеться) полковник міліції Михайло Свистак, згідно Закону України “Про захист персональних даних” відомості про відсутність або наявність судимості громадянам на їх запит надаються безоплатно.

Для отримання даної довідки громадянин подає письмовий запит до УІАЗ за адресою: м.Ужгород, вул. Ракоці,13, прохідна УМВС, каб. №144. При собі необхідно мати оригінал та ксерокопію документа, що посвідчує особу (паспорт громадянина України, закордонний паспорт громадянина України тощо).

Відповідно до закону, запит задовольняється протягом тридцяти календарних днів з дня його надходження, проте якщо опрацювання не потребує додаткової перевірки – то за 10 діб. При цьому мета запиту громадянином не вказується, крім випадків, установлених законом, а саме для здійснення усиновлення, встановлення опіки (піклування), створення прийомної сім’ї або дитячого будинку сімейного типу.

З 7 квітня 2014 р. у довідках про відсутність або наявність судимості обов’язково зазначається про їх безоплатність.

Прийом запитів громадян з цих питань в УМВС здійснюється щоденно, крім вихідних та святкових днів, згідно з графіком: понеділок-пятниця з 10.00 до 11.00 та з 15.00 до 16.00.

СЗГ УМВС України в Закарпатській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Чернівецькій області ...
Наступна новина: Через бійку волинянин ...

КОМЕНТАРІ