В Закарпатській області всі службові і приватні автомобілі паркуватимуться на загальних підставах

В Закарпатській області всі службові і приватні автомобілі паркуватимуться на загальних підставах

10.04.14 12:06 0 483
До працівників ДАІ Мукачева надійшло ряд звернень громадян стосовно встановлення на проїзній частині та тротуарах запірних пристроїв, стовпчиків, ланцюгів тощо, які перешкоджають паркуванню, проїзду транспортних засобів і проходу пішоходів.

Правоохоронці ДАІ Мукачівського міськвідділу міліції під час проведення весняного комісійного обстеження вулично-дорожньої мережі виявляють місця встановлення на проїзній частині та тротуарах так званих запірних пристроїв.

Як розповідає начальник відділення ДАІ Мукачева Томаш Дулов, трапляються випадки, коли під дорожніми знаками "В’їзд заборонено", "Зупинку заборонено", "Стоянку заборонено", "Зона обмеженої стоянки", "Місце для стоянки", "Зона стоянки" встановлено таблички, які не передбачені діючими стандартами.

Корпоративні та приватні автостоянки є незаконними. І пересічні водії можуть сміливо ігнорувати різноманітні таблички з написами на кшталт «Для службового транспорту», «Паркування заборонено, окрім а\м...» тощо.

- В українському законодавстві чітко визначено, що проїжджа частина вулиць призначена для автотранспорту, а тротуар – для пішоходів, які є такими ж повноправними учасниками руху, як і водії, - каже начальник Мукачівського міськвідділу міліції Василь Швенда. - Правда, для легковиків та мотоциклів зроблено виняток. За Правилами дорожнього руху, їх дозволено паркувати на краю тротуарів, але за умови, що для пересування пішоходів між транспортом та будівлями має залишатися не менше 2-х метрів. Проте, як не прикро, часто ці вимоги не дотримуються учасниками дорожнього руху, за що практично щодня їх притягують до адміністративної відповідальності.

Наталія Машіко

Мукачівський МВ УМВС
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: Чернівецькі міліціонери ...
Наступна новина: У Луцьку розпочалась ...

КОМЕНТАРІ