Олександр Турчинов: Парламент працює в режимі прийняття революційних законів

Олександр Турчинов: Парламент працює в режимі прийняття революційних законів

10.04.14 17:11 0 420
Голова Верховної Ради України, виконуючий обов’язки Президента України Олександр Турчинов, відкриваючи ранкове засідання Парламенту, наголосив, що депутати почали працювати надзвичайно «продуктивно та ефективно», приймаючи революційні закони, які забезпечать розвиток України.

За його словами, вчора був надзвичайно важливий та результативний парламентський день.

«Революційним рішенням нашого парламенту стало прийняття закону про відновлення довіри до судової системи України», - наголосив О.Турчинов, додавши, що саме з прийняттям цього закону вдасться забезпечити шлях до чесного, відкритого правосуддя в Україні та відновлення довіри до нашої судової системи.

«Я переконаний - суди повинні приймати рішення відповідно до закону та Конституції, а не відповідно до політичних замовлень та корупційних схем», - сказав керівник Парламенту.

Окрім того, він пояснив, що Закон України «Про посилення відповідальності за вчинення злочинів проти основ національної безпеки», прийнятий вчора, скерований, в першу чергу, проти тих, «хто намагається розпалювати полум‘я сепаратизму, виступає проти нашої країни, проти цілісності та недоторканності наших кордонів».

«Проголосувавши зміни до Закону «Про вибори депутатів місцевих рад», ми тим самим забезпечили ефективність проведення виборів до місцевих рад 25 травня і зекономили близько мільярда бюджетних коштів», - додав О.Турчинов.

Також надзвичайно важливим керівник Парламенту назвав внесення змін до законодавства, яке забезпечує адаптацію правового статусу засудженого до європейських стандартів та рішення про амністію засуджених. «Адже три роки поспіль не приймалось рішення щодо амністії», - додав він.

Окрім того, О.Турчинов пояснив, що прийняття в першому читанні Закону «Про освіту» «забезпечить гідну і якісну освіту для нашої молоді та її розвиток, що є кроком у майбутнє».

Про це повідомили у Хмельницькій ОДА
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Івано-Франківській ...
Наступна новина: У березні надходження ...

КОМЕНТАРІ