В Івано-Франківській області бережіть житло від пожеж

В Івано-Франківській області бережіть житло від пожеж

10.04.14 16:37 0 546
Незважаючи на неодноразові застереження Управління ДСНС в області на Прикарпатті і далі продовжують мати місце випадки пожеж, травмування та загибелі людей на них.

На сьогоднішній день в області виникло більше 700 пожеж, у вогні загинуло 22 особи. Як свідчить статистика, майже 80 % пожеж виникає в житловому секторі, найчастіше загорання стаються з вини самих господарів.

Банальна людська необережність у поводженні з вогнем, нерідко в нетверезому стані, коштує людям не тільки значних матеріальних збитків, але й найціннішого - життя. Найчастіше пожежі в побуті виникають через порушення громадянами правил пожежної безпеки при користуванні електрообігрівальними приладами, пічним опаленням.

Управління ДСНС в області наголошує мешканцям краю подбати про належний стан протипожежного захисту власних осель, дотримуватись правил пожежної безпеки в побуті. Шановні батьки: не залишайте без нагляду малолітніх дітей. Пам'ятайте: лише неухильне дотримання правил безпеки життєдіяльності допоможе Вам уникнути біди.

Будьте обережні, не допустіть трагедії в свій дім.

Управління ДСНС в області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ