У Львівській області відбувся інформаційний семінар щодо Програми перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва (GIZ)

У Львівській області відбувся інформаційний семінар щодо Програми перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва (GIZ)

10.04.14 19:49 0 657
9 квітня 2014 року департаментом економічного розвитку, торгівлі та промисловості облдержадміністрації разом з «Центром Підтримки Бізнесу НюБізнет» проведено інформаційний семінар для кандидатів на стажування у Німеччині в рамках Програми перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва Fit for partnership with Germany – Готові до співпраці з Німеччиною (GIZ).

Дана Програма сприяє виходу українських підприємств на міжнародні ринки, підвищенню конкурентоспроможності українських підприємств та підвищенню кваліфікації українських менеджерів через отримання ними нових компетенцій в сферах ведення бізнесу з німецькими та іншими іноземними партнерами, ведення переговорів з представниками інших країн.

Директор Проектного Бюро GIZ GmbH Світлана Степащенко більш детально ознайомила учасників семінару з Програмою GIZ, вимогами для кандидатів на стажування в Німеччині, галузевими напрямами стажування, які пропонуються українським менеджерам та особливостями проходження кандидатами інтерв’ю.

Учасниця Програми GIZ Ірина Колодій розповіла присутнім про її перебування на стажуванні у Німеччині минулого року та результати, яких вона досягла завдяки цій Програмі.

Участь у семінарі взяли близько 50 осіб. Це підприємці, менеджери та представники районних державних адміністрацій.

Співбесіда з кандидатами на стажування у Німеччині проводитиметься у м. Львів 10 квітня 2014 року та у м. Київ 19-20 травня 2014 року.

Про це повідомили у Львівській обласній державній адміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Закарпатській області ...
Наступна новина: На Ужгородщині міліція ...

КОМЕНТАРІ