До міліції повідомили, що на незавершеному будівництві приміщення на вулиці Дем’янчука невідомі особи скоїли крадіжку. Виїхавши на місце події, експерти упіймали зловмисників. Ними виявились 48-річний Степан, 37-річний Андрій та 38-річний Олександр, жителі обласного центру. Чоловіки демонтували електромережу та каналізаційні труби у приміщені. У зловмисників правоохоронці вилучили всі знаряддя та засоби вчинення злочину.
Відомості за даним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України.
СЗГ УМВС України
в Рівненській області
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: Розпочато цикл ...
Наступна новина: В Івано-Франківській ...
Чому малі річки України опиняються під загрозою ...
Озеро Світязь: природний скарб України для відпочинку та оздоровлення
Коммерческий ковролин: что нужно знать?
Перша поїздка на СТО: практичні поради для водіїв-початківців
Домедична допомога на робочому місці: до яких ситуацій варто бути готовим