Працівники Державтоінспекції Рівненщини провели семінар для освітян

Працівники Державтоінспекції Рівненщини провели семінар для освітян

10.04.14 18:56 0 691
У Рівненському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій відбулося навчання начальників (заступників начальників) відділів, управлінь освіти райдержадміністрацій та виконкомів рад міст обласного значення у рамках спеціалізованого семінару «Охорона праці та безпека життєдіяльності в установах та закладах освіти області». До програми семінару було включено декілька тем.

Перед присутніми освітянами виступили і працівники відділу Державтоінспекції Рівненщини, а саме, до слова була запрошена старший інспектор з профілактичної роботи відділу Державтоінспекції Тетяна Гордійчук, яка розкрила всім присутнім тему «Безпека дорожнього руху. Правила дорожнього руху, їх значення в забезпеченні порядку і безпеки дорожнього руху. Аналіз дорожньо-транспортних пригод в області за участю дітей шкільного віку». Під час семінару вона наголосила, що поширеними видами автопригод з постраждалими залишаються зіткнення та наїзди на пішоходів, що загалом складає 77% всіх дорожньо-транспортних пригод з постраждалими. Також було озвучено перелік місць концентрації ДТП на вулицях міста Рівного, районних центрів області та на автодорогах загального користування Рівненської області. В ході зустрічі також було звернено увагу на основні причини автопригод з постраждалими, і наголошено, що фактично третина всіх таких випадків − це перевищення безпечної швидкості руху.

Особливу увагу семінару було зосереджено на профілактичну роботу з дітьми щодо попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму. Більшість з присутніх на семінарі були представниками освіти, які мають безпосередній зв'язок з дітьми, тому це питання для них є важливим і в ході зустрічі вони активно брали участь у дискусії.

На семінарі розглянули ще одну тему – безпека дорожнього руху щодо здійснення організованого підвезення учнів та дітей шкільного віку. Старший інспектор розповіла, що працівники Державтоінспекції постійно проводяться перевірки автотранспортних підприємств, закладів освіти та перевізників – фізичних осіб, які здійснюють організоване підвезення учнів у рамках програми «Шкільний автобус», щодо дотримання ними вимог Закону України «Про дорожній рух» та інших нормативних актів у сфері безпеки дорожнього руху, а також наголосила про недоліки деяких районів області у цій сфері.

Насамкінець, слухачі задавали питання, які їх найбільше хвилюють та подякували доповідачеві за пізнавальну лекцію.

Прес-служба ВДАІ УМВС України

в Рівненській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Львові ...
Наступна новина: В Закарпатській області ...

КОМЕНТАРІ