На Тернопіллі розповіли як вберегти квартири від злодіїв - радили правоохоронці

На Тернопіллі розповіли як вберегти квартири від злодіїв - радили правоохоронці

10.04.14 11:19 0 481
Як захистити оселю від злодіїв розповіли на брифінгу представникам місцевих мас-медіа, а відтак жителям Тернополя та області, заступник начальника Управління карного розшуку обласного УМВС Анатолій Гуска, начальника Управління Державної служби охорони при УМВС Олег Іващенко та старший експерт Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру при УМВС Сергій Джугла.

Як свідчить кримінальна статистика, квартирні крадіжки – один з найпоширеніших видів майнових злочинів. Лише з початку року на Тернопільщині зареєстровано понад сорок таких фактів. На щастя, дві третини з них вдалося розкрити гарячими слідами.

Зі слів заступника начальника управління карного розшуку обласної міліції Анатолія Гуски, у половині випадків зловмисники проникали до приватних помешкань шляхом вільного доступу чи пошкодивши серцевини замків на вхідних дверях, трохи рідше крадіям вдавалося підібрати ключ, деякі злодії залазили до чужих осель, розбивши вікно. Що примітно, левова частина подібних злочинів була скоєна серед білого дня, з 10 до 18 години, коли більшість громадян немає вдома.

Як же вберегти свою оселю та майно від злочинних посягань? Досвідом перевірено, що найкращим захистом є охоронна сигналізація.

- Встановлення сигналізації – не данина моді, а необхідність, - наголосив начальник Управління ДСО в Тернопільській області Олег Іващенко. – До слова, жодна з домівок, за безпекою яких стежать працівники ДСО, торік не була обкрадена - міліціонери оперативно відреагували на всі сигнали тривоги.

Уже протягом багатьох років коефіцієнт надійності охорони ДСО залишається стабільним і становить 99,9%. Такий високий показник досягнутий завдяки чіткій і злагодженій взаємодії усіх структур державної охорони – груп затримання, технічної служби, спецпідрозділів «Титан», підрозділів цивільної охорони, а також передовому технічному устаткуванню. Системи, які користуються найбільшим попитом серед наших краян, співробітники Державної служби охорони продемонстрували журналістам.

- Тернополянам буде приємно дізнатися, що у травні Державна служба охорони проводить всеукраїнську соціальну акцію «Квартира під охорону». В цей період монтажні роботи з підключення засобів охоронної системи обійдуться всього лише у половину вартості, - повідомив Олег Іващенко.- А програмування та підключення на пульт охорони лише в одну гривню.

Аби більше дізнатися про умови акції «Квартира під охорону», достатньо зателефонувати до контактно-інформаційного центру ДСО 0800 502 220, 0800 211 000 або ж безпосередньо до Управління Державної служби охорони в Тернопільській області за номерами 52-55-94, 52-79-89, 067-208-69-02, 067-208-50-68 .

УДСО при УМВС України

в Тернопільській області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: У Львівській області ...

КОМЕНТАРІ