На Тернопіллі Олег Сиротюк оглянув оздоровчий табір "Ромашка" у Заліщицькому районі

На Тернопіллі Олег Сиротюк оглянув оздоровчий табір "Ромашка" у Заліщицькому районі

10.04.14 10:47 0 634
В ході робочого візиту до Заліщицького району голова Тернопільської облдержадміністрації Олег Сиротюк ознайомився з роботою стаціонарного заміського оздоровчого табору „Ромашка”.

"Протягом чотирьох змін у 2013 році на оздоровленні та відпочинку тут побувало 400 дітей", - про це доповів очільнику області керівник табору „Ромашка”, що у селі Нирків, Заліщицького району.

Заклад складається із 9 діючих корпусів. Впродовж останніх років тут капітально ремонтують приміщення. Для цього із районного бюджету щорічно виділяється від 150 до 300 тисяч гривень.

У 2011 році у таборі провели капітальний ремонт спального корпусу № 1, а у 2012 році в спальному корпусі № 2 повністю перекрили дах, поштукатурили зсередини, залили стяжку на підлозі, встановили 6 металопластикових вікон. Також в 2-х спальних корпусах поклали ламінат. У 2013 році побудували новий харчоблок.

У 2014 році в таборі планують завершити роботи з благоустрою території.

У ході робочої поїздки голова облдержадміністрації зустрівся з активістами місцевої Самоборони, які попросили в керівника області посприяти у відновленні роботи Заліщицького військового комісаріату та вжити жорстких заходів щодо боротьби з корупцією в районі.

Про це повідомили у Тернопільській облдержадміністрації
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Івано-Франківській ...
Наступна новина: У Рівненській області уряд ...

КОМЕНТАРІ