Міський голова Микола Романюк візьме участь в урочистому заході з нагоди початку співпраці з проектом «Муніципальна енергетична реформа в Україні»

Міський голова Микола Романюк візьме участь в урочистому заході з нагоди початку співпраці з проектом «Муніципальна енергетична реформа в Україні»

11.04.14 14:54 0 423
У Києві відбудуться урочистості нагоди початку співпраці з проектом «Муніципальна енергетична реформа в Україні». Участь заході візьмуть міські голови та їх заступники з 17 міст-партнерів проекту, координатори проектів та енергоменеджери, представники Агенції США з Міжнародного розвитку USAID – Бюро Європи та Євразії, Асоціації міст України, Асоціації «Енергоефективні міста України», болгарської агенції EnEffect, ТОВ «Оптіменерго» та ТОВ «Арніка». Луцьк представлятиме міський голова Микола Романюк.

З вітальним словом виступить міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Володимир Гройсман.

Основною метою цього заходу є офіційна презентація початку співпраці обраних міст-учасників проекту «Муніципальна енергетична реформа в Україні» та урочисте вручення Меморандумів про Взаєморозуміння щодо співробітництва в рамках технічної допомоги.

Нагадаємо, що у 2014 році Луцьк став одним із міст-переможців проекту «Муніципальна енергетична реформа в Україні» (МЕР), основним завданням якого є підвищення енергетичної безпеки України.

Проект USAID МЕР надасть допомогу у:

навчанні фахівців відповідальних за енергозбереження;

проведенні семінарів з реалізації проектів з підвищення енергетичної ефективності, енергетичного менеджменту та підготовки інвестиційних проектів;

покращенні існуючої системи енергетичного менеджменту;

залученні інвестицій на реалізацію заходів, визначених у Плані дій для сталого енергетичного розвитку міста Луцька до 2020 року, а також у підготовці звітності про результати виконання даного Плану.

в підготовці заявок на отримання фінансування від Міжнародних фінансових установ;

підготовці бізнес-планів, техніко-економічних обґрунтувань, технічної документації для залучення інвестицій у енергоефективність;

допомога у розробці технічних специфікацій та тендерів згідно правил Міжнародних фінансових організацій;

проведенні енергетичних аудитів комунальних систем та бюджетних установ;

організації інформаційних кампаній, фокус-груп та опитувань, тренінгів для громадськості та ОСББ з метою інформування щодо енергетичної ефективності та використання альтернативних джерел енергії.

Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: УБОЗівці Львівщини ...
Наступна новина: На Тернопільщині ...

КОМЕНТАРІ