На Волинь завітали журналісти зі Східної та Південної України

На Волинь завітали журналісти зі Східної та Південної України

11.04.14 11:02 0 519
У рамках проекту «Схід-Захід: Редакції за обміном», який реалізовує «Інтерньюз-Україна», на Волинь завітали 15 журналістів, редакторів та блогерів зі Сходу та Півдня України. Мета заходу - ближче познайомити представників ЗМІ з особливостями нашого краю, його культурою та історією.

з пердставниками мас-медіа зустрілися голова облдержадміністрації Григорій Пустовіт, голова обласної ради Валентин Вітер та перший заступник міського голови Святослав Кравчук.

Першим слово взяв голова облдержадміністрації Григорій Пустовіт, який розповів про шляхи співпраці обласної влади з представниками засобів масової інформації краю. За його словами, посадові особи органів влади повинні бути завжди готові відповідати на питання журналістів. Він наголосив, що відкритий до спілкування з працівниками ЗМІ. Також додав, що журналістів запрошують на наради, зустрічі, аби вони могли поінформувати громадськість про важливі події та рішення влади.

Наголосив голова облдержадміністрації й на програмах підтримки діяльності засобів масової інформації на Волині. Він зауважив, що Волинська облдержадміністрація є співзасновником «Волинської газети». За його словами, кілька разів він мав розмову з головним редактором видання, однак, жодного разу не вказував на те, як вони мають писати матеріали чи про що. Григорій Пустовіт зауважив, що колектив газети сам визначає, яку проблематику чи питання піднімати на сторінках газети.

Крім того, Григорій Пустовіт зазначив, що незабаром за сприяння облдержадміністрації група волинських журналістів відвідає Польщу, де вони зможуть поспілкуватися зі своїми закордонними колегами, обмінятися досвідом тощо.

У свою чергу, голова обласної ради Валентин Вітер розповів про співробітництво депутатів найвищого представницького органу краю з мас-медіа. За його словами, на телебаченні виходить щотижнева тематична програма «Вісник обласної ради», у якій інформують про актуальні події, що відбулися на Волині та обласній раді за тиждень. Також усі сесії транслюються в прямому ефірі місцевих телеканалів. Крім того, максимально спрощений доступ журналістів на заходи, які організовуються в обласній раді.

Виступаючи перед присутніми, перший заступник міського голови Святослав Кравчук зауважив, що міська рада намагається бути максимально відкритою та прозорою для громадськості. Усі важливі документи, проекти рішень публікуються на офіційному сайті, аби лучани мали можливість ознайомитися з ними та внести свої пропозиції чи корективи.

Також він зауважив, що налагоджена хороша співпраця з засобами масової інформації. Святослав Кравчук зазначив, що діє міська програма «Прозора влада». Вона спрямована на забезпечення всебічного інформування територіальної громади через засоби масової інформації про плани та результати роботи Луцької міської ради, ключові події та тенденції розвитку міста. За його словами, цьогоріч на її реалізацію у міському бюджеті передбачено 660 тисяч гривень.

Покращенню якості надання послуг волинянам сприяло відкриття у минулому році Центру надання адміністративних послуг. За його словами, щоденно у ЦНАП звертається близько 400 осіб. Нині структура надає 267 послуг. Громадяни ж задоволені роботою цієї установи.

Вислухавши думки та точки зору керівництва Волинської області та міста Луцька, журналісти зі східних та південних областей України перейшли до запитань. Вони стосувалися й питання адміністративно-територіальної реформи, співробітництва Волинської області з сусідніми державами Польщею та Білорусією, шляхами співпраці із засобами масової інформації краю тощо.

Зокрема, одне з питань стосувалося функціонування громадського транспорту у місті Луцьку. Святослав Кравчук зауважив, що на ринку перевезень міста працюють як комунальне підприємство Луцьке підприємство електротранспорту, так і приватні перевізники. За його словами, нині перевізники піднімають питання підвищення вартості проїзду у маршрутних таксі міста. Він зауважив, що у зв’язку зі зростанням вартості паливно-мастильних матеріалів міська влада буде змушена піти на підняття вартості проїзду.

Крім того, він повідомив, що нещодавно для Луцького підприємства електротранспорту було придбано десять вживаних тролейбусів з міста Люблін. За його словами, рухомий склад ЛПЕ дуже зношений, а купувати нові машини коштів нема, тому були змушені піти на такий крок. Святослав Кравчук зауважив, що міському бюджету один такий тролейбус обійшовся близько 50-60 тисяч гривень. Він наголосив, що ці машини ще у хорошому стані та й за момент їх експлуатації на вулицях Луцька особливих нарікань від громадян не було.

Розповів присутнім Святослав Кравчук й про співробітництво Луцька з європейськими країнами у рамках програми транскордонної співпраці «Польща-Білорусь-Україна». За його словами, завдяки участі у цих проектах, є можливість залучити додаткові кошти на вирішення різноманітних проблем міста. Як приклад, навів Луцький зоопарк, на модернізацію якого вдалося отримати європейські кошти у розмірі близько 1,5 мільйони доларів.

Про це повідомили у Луцькій міській раді
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Закарпатській області ...
Наступна новина: Представник Хмельниччини ...

КОМЕНТАРІ