Закарпаття: на Іршавщині протягом дня двоє громадян здали зброю

Закарпаття: на Іршавщині протягом дня двоє громадян здали зброю

11.04.14 17:11 0 488
Днями відразу двоє громадян із села Доробратово звернулись до Іршавського райвідділу міліції відносно добровільної здачі незареєстрованої зброї.

З 1 квітня на території Іршавського району проходить місячник добровільної здачі зброї. В цей період люди мають можливість здати зброю, яка є незареєстрованою або після оформлення відповідних документів зареєструвати цю зброю в особисту власність і користуватись нею на законних підставах.

Першим завітав 45-річний мешканець села Доробратово. Зі слів чоловіка, рушницю знайшов біля озера. Про місячник дізнався під час зустрічі мешканців села із начальником Іршавського райвідділу підполковником міліції Миколою Курицею, тому вирішив не зволікати і прийшов до міліції здати незареєстровану зброю.

Майже слідом за ним прийшов 35-річний мешканець цього ж села, який знайшов рушницю під час проведення ремонтних робіт на даху старого сараю. Молодий чоловік, переглядаючи сторінки Інтернет-сайтів, прочитав, що наразі можливо у законному порядку зареєструвати знайдену зброю, тому вирішив скористатись можливістю й позбутись проблем із законом.

Іршавські правоохоронці нагадують, що громадяни, які здадуть до міліцію незаконну зброю, бойові припаси та вибухові речовини, будуть звільнені від кримінальної відповідальності, яка передбачена за це Кримінальним кодексом України у вигляді позбавлення волі на строк від двох до п′яти років.

Віта Горзов

Іршавський РВ УМВС
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Івано-Франківській ...
Наступна новина: У Тернополі капітально ...

КОМЕНТАРІ