Львівщина отримала 42 нових автомобілі «швидкої»

Львівщина отримала 42 нових автомобілі «швидкої»

11.04.14 11:42 0 477
Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф отримав нові санітарні автомобілі.

Про це 10 квітня передає прес-служба департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА.

Як зазначається у повідомленні, упродовж березня-квітня 2014року відбувається масове постачання автомобілів екстреної медичної допомоги в регіони, закуплених МОЗ України минулого року. Сучасні санітарні автомобілі отримала і Львівська область.

Відповідно до заявок, які надав Львівський обласний центр медицини катастроф до МОЗ України перед масштабною закупівлею, на отримано 42 санітарні автомобілі. Одержання автомобілів екстреної медичної допомоги відбулось невеликими партіями. Перших 23 автомобілі отримано 4 квітня, решту автомобілів – 8 квітня. Із загальної кількості отриманих автомобілів-автомобілі класу «В» складають 36 одиниць. Це санітарний транспорт, який обладнаний оснащенням та обладнанням, що дозволяє здійснювати інтенсивну терапію хворих у кареті екстреної медичної допомоги при транспортуванні у заклади охорони здоров’я. Решту шість автомобілів – автомобілі класу «А».

Після отримання санітарних автомобілів відповідальні особи Львівського центрів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф повинні зареєструвати автомобілі та спецобладнання в органах Державтоінспекції. Планується також проведення на базі навчально-тренувального відділу закладу навчання персоналу служби екстреної медичної допомоги Львівської області правил користування сучасним медичним устаткуванням карет екстреної меддопомоги та розподілити автівки по території області для роботи.

Довідка.

У 2013 році МОЗ України закупило 1 412 автомобілі швидкої медичної допомоги різних типів (А, В і С) на загальну суму 921,4 млн грн. Це – 143 реанімобілів типу С, 1 063 авто екстреної медичної допомоги типу В, 206 машин «швидкої» типу А2. Серед закуплених карет «швидкої» – якісні авто швидкої медичної допомоги на базі автомобілів ГАЗ 32213 та «Peugeot Boxer».

Про це повідомив ZIK
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: В Ужгороді внаслідок ...
Наступна новина: На Львівщині стартувала ...

КОМЕНТАРІ