Понад півсотні студентів з Криму навчатимуться в ЛНУ ім. Івана Франка

Понад півсотні студентів з Криму навчатимуться в ЛНУ ім. Івана Франка

11.04.14 08:33 0 432
Понад півсотні студентів із АР Крим навчатимуться у Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Про це 10 квітня передає прес-служба університету.

Представники адміністрації університету, дирекція Студентського містечка та лідери студентських організацій 9 квітня 2014 року зустрілися зі студентами, які з огляду на політичну ситуацію в Україні змушені були припинити навчання у ВНЗ АР Крим і виявили бажання здобувати освіту у ЛНУ імені Івана Франка.

Обговорення тих проблем, які турбують кримчан у процесі їхнього переведення на навчання до Львова, та пошуки шляхів їх вирішення стали предметом розмови із проректором з науково-педагогічної роботи та соціальних питань і розвитку Мар’яном Лозинським.

Під час зустрічі зокрема йшлося про забезпечення необхідних побутових умов для комфортного проживання кримчан у студентських гуртожитках, а також про певні кроки задля їхньої ефективної інтеграції в навчальний процес: потребу скласти академічну різницю з метою зарахування їх до числа студентів, виготовлення документів (студентського квитка, нової залікової книжки, електронного читацького квитка).

Директор Студентського містечка Роман Березюк запевнив, що адміністрація гуртожитків сприятиме у вирішенні питань, які виникатимуть у кримчан в процесі адаптації у Львові, та закликав студентів до діалогу.

Станом на 9 квітня 2014 року 54 студенти з АР Крим виявили бажання навчатися в ЛНУ ім.. Івана Франка, з них 24 особи звернулися про допомогу з питань поселення в гуртожитках. Близько 10-15 звернень щоденно надходить на адресу приймальної комісії, де їх оперативно розглядають, аби у найкоротший термін допомогти молодим людям продовжити навчання у Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Проректор запевнив студентів у повній підтримці та готовності ректорату університету та громадських студентських організацій допомагати й сприяти активній співпраці і подальшій спільній координації дій.

Про це повідомив ZIK
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)

КОМЕНТАРІ