В Івано-Франківській області рятувальники взяли участь у навчальному семінар-практикумі

В Івано-Франківській області рятувальники взяли участь у навчальному семінар-практикумі

11.04.14 17:11 0 491
10 квітня в Управлінні ДСНС в області спільно з Департаментом освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту ОДА відбувся обласний навчальний семінар-практикум на тему «Молодіжне лідерство та волонтерство, як важливі чинники популяризації здорового способу життя». У його роботі взяли участь працівники Управління ДСНС в області, представники структурних підрозділів з реалізації державної молодіжної політики, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, лідери молодіжних та громадських організацій, волонтери Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника.

Розпочинаючи зустріч, директор Департаменту освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту ОДА Сергій Дерев’янко підкреслив, що роль волонтерства у соціальній сфері визнана на державному рівні, а його найчисельнішою групою є учнівська та студентська молодь – найактивніші верстви суспільства, від яких залежить наше майбутнє.

Про форми співпраці Управління ДСНС в області з волонтерськими та громадськими організаціями краю та специфіку пожежно-рятувальної служби Прикарпаття присутнім розповів перший заступник начальника Управління ДСНС в області полковник служби цивільного захисту Ігор Оксентюк. Для наочності та більш глибокого розуміння непростої роботи прикарпатських рятувальників учасники семінару переглянули фільм про діяльність Управління ДСНС в області та фільм «Пожежа в житловій кімнаті».

Також представники різних громадських та волонтерських організацій, зокрема центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, «Пласту», «Молодої просвіти» поділилися своїм досвідом волонтерської діяльності та наголосили на її важливості.

Загалом всі присутні були одностайні в тому, що волонтерський рух дає можливість кожній небайдужій людині, незалежно від віку та професії, брати активну участь у розв’язанні різноманітних соціальних проблем, допомагати людям, які опинилися в складній життєвій ситуації, здійснювати активну громадську екологічну, просвітницьку та масово-роз’яснювальну роботу серед населення, зокрема і щодо популяризації здорового способу життя. А проведення такого обласного навчального семінар-практикуму сприяє продуктивному обміну досвідом та думками, напрацюванню нових спільних проектів та програм щодо доброчинної діяльності на благо суспільства.

Управління ДСНС в області
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Попередня новина: У Львівській області ...
Наступна новина: Закарпаття: на Іршавщині ...

КОМЕНТАРІ