У Львівській області рятувальники навчають дітлахів правилам безпеки

У Львівській області рятувальники навчають дітлахів правилам безпеки

11.04.14 13:29 0 446
10 квітня рятувальники провели показові навчання у НВК «Загальноосвітньої середньої школи першого ступеня – дитячого садка «Дивосвіт». У рамках заходу відбулось методичне об’єднання керівників, вихователів – методистів навчально – виховного комплексу, рятувальників та парамедиків.

Дітлахи активно готувалися та продемонстрували активність та дисциплінованість під час проведення занять, розглянули важливі аспекти небезпечних ситуацій, які виникають у сучасному суспільстві, ознайомилися із роботою первинних засобів пожежогасіння, та у першочергових діях під час екстремальних ситуацій тощо. Рятувальники наочно демонстрували персоналу та дітям пожежно – рятувальний автомобіль, спеціальний одяг та обладнання для дій у надзвичайних ситуаціях та популяризували професію рятувальника.

Діти із задоволенням оглядали пожежно-рятувальне спорядження та спецобладнання, кожен намагався одягнути справжню каску рятувальника чи сісти за кермо пожежного автомобіля. Вогнеборців розпитували про різномані історії порятунку та випадки під час надзвичайних ситуацій. Багато хлопчаків поділилися з пожежниками своєю мрією – стати в справжніми рятувальниками. Така зацікавленість з сторони молоді є надзвичайно приємною, і свідчить про важливість та потрібність професії вогнеборця у сучасному суспільстві.
Автор: УкрЗахідІнформ .
ОЦІНИТИ НОВИНУ
3 (голосів: 0)
Наступна новина: В Луцьку відновлено ...

КОМЕНТАРІ