Заступник міністра закордонних справ Росії Сергій Рябков заявив державній інформагенції «РИА Новости», що Москва не сприймає погроз, а пожвавлення російсько-іранських торговельних зв’язків є «природним процесом, який не містить елементів політичних або економічних викликів для будь-кого».
Російське видання «Комерсант» повідомило, що Москва планує купувати 500 тисяч барелей іранської нафти на день. Якщо такий контракт стане реальністю, то, на думку аналітиків, він порушуватиме обмеження експорту, передбачені проміжною ядерною угодою, яку світові держави та Іран уклали торік у листопаді.
7 квітня держсекретар США Джон Керрі заявив, що Вашингтон може запровадити санкції, якщо Росія та Іран укладуть контракт про постачання нафти.
Автор: головний редактор УкрЗахідІнформ
.
Попередня новина: В Чернівецькій області на ...
Наступна новина: У Волинській області пішов ...
Английский для взрослых с нуля: как избавиться от школьных стереотипов и заговорить быстро
Витамины для восстановления после болезни: как вернуть силы? | VitAdel ImmunPlus
Talvi Ukraine объявляет грандиозные скидки на Black Friday
Коли потрібна термінова консультація педіатра?
Услуга "Семейный водитель": Ваше спокойствие и безопасность ваших детей